Ugrás fel!

KARRIER

Szenior beszerző
2 éves határozott idejű munkaszerződéssel

Vállalatunk termékpalettáját és méretét tekintve az európai gyártók élmezőnyébe tartozik, társaságunk az Európai Unió piacvezető izocukorgyártója. A több mint 100 éves Hungrana Kft., Európa legnagyobb kukorica-feldolgozó üzeme SZENIOR BESZERZŐT keres 2 éves határozott időre.

Ha szeretne része lenni egy olyan nemzetközi nagyvállalatnak, amely több mint 100 éve működik Magyarországon, innovatív szemléletű, egyben barátságos légkört és stabil munkahelyet biztosít, jelentkezzen hozzánk!

Csatlakozzon a Hungrana Kft. csapatához!

Munka jellege

Általános munkarend

Feladatok

  • Társaság részéről igényként felmerülő indirekt anyagok, szolgáltatások, a beszerzési szabályzatban és ügyrendben meghatározott módon történő beszerzése, megrendelése,
  • Konszignációs készletek, fogyások figyelése, igények jelzése a partnerek felé és a megrendelések dokumentálása; heti és havi jelentések elkészítése,
  • Versenyeztetés és azt követő döntés előkészítése,
  • Keret-, szolgáltatási-, szerviz-, vállalkozói- és bérleti szerződések lebonyolítása, megkötése, karbantartása; közreműködés a szállítók kiválasztásánál, értékelésénél,
  • Új beszállítók, szolgáltatók felkutatása,
  • Mindezek SAP rendszerben való rögzítése és nyomon követése,
  • Beérkező számlák ellenőrzése (pl. fizetési határidő, teljesítés, összegszerűség),
  • Garanciális igények- minőségi és mennyiségi - szállítók felé történő bejelentése és azok előírás szerinti dokumentálása,
  • Beszerzők helyettesítése,
  • Ártárgyalásokon való részvétel,
  • Ügyfelekkel, beszállítókkal áttekinthető kommunikáció fenntartása,
  • Késésből származó kötbér érvényesítése,
  • Beszállítói auditok lebonyolítása, beszállítók minősítése, és azok előírás szerinti dokumentálása,
  • Egyéb adminisztrációs kötelezettségek elvégzése (pl. EKÁER).

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek, követelmények

  • Főiskolai végzettség,
  • Minimum 4 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete és használata, erős Excel ismeret,
  • Határozott és magabiztos fellépés, megbízható személyiség,
  • Hatékony kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Precizitás, önállóság, csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent

  • SAP vállalatirányítási rendszer felhasználó szintű ismerete

Amit a vállalat kínál:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, 2 éves határozott idejű munkaszerződés,
  • Versenyképes bruttó alapbér,
  • 13. havi fizetés,
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • Kimagasló cafeteria: éves szinten bruttó 720.000 Ft,
  • Munkatárs ajánlási és betanítási jutalom,
  • Törzsgárda program,
  • Ingyenes céges buszjáratok több településről vagy törvényi minimumot jelentősen meghaladó saját gépkocsival történő munkába járás támogatás,
  • Ingyenes jogsegély szolgálat,
  • Vállalati üdülő (Balaton),
  • Dolgozói életbiztosítás,
  • Üzemorvosi szolgálat,
  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezés,
  • Korszerű munkaruha, védőfelszerelés.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a megfogalmazott követelményeknek maradéktalanul megfelel a Jelentkezés gombra kattintva küldje el nekünk pályázatát.