Ugrás fel!

KARRIER

Kereskedelmi és jövedéki koordinátor

Vállalatunk termékpalettáját és méretét tekintve az európai gyártók élmezőnyébe tartozik, társaságunk az Európai Unió piacvezető izocukorgyártója. A több mint 100 éves Hungrana Kft., Európa legnagyobb kukorica-feldolgozó üzeme KERESKEDELMI ÉS JÖVEDÉKI KOORDINÁTOR munkatársat keres.

Ha szeretne része lenni egy olyan nemzetközi nagyvállalatnak, amely több mint 100 éve működik Magyarországon, innovatív szemléletű, egyben barátságos légkört és stabil munkahelyet biztosít, jelentkezzen hozzánk!

Csatlakozzon a Hungrana Kft. csapatához!

Munka jellege

Általános munkarend

Feladatok

  • Külföldi/belföldi vevői megrendelések operatív kezelése,
  • Megrendelések, igények fogadása, rögzítése, visszaigazolása, kiszállításainak megszervezése,
  • Vevőtörzs, szerződés adatok, kereskedelmi kondíciók karbantartása SAP rendszerben,
  • Jövedéki termékkel, vevőkkel, nyilvántartással kapcsolatos operatív feladatok,
  • Alkohol termékekkel kapcsolatos jövedéki megfelelőség biztosítása, okmányolás az EMCS rendszerben,
  • A vevői kintlévőségek / hitelkeretek kezelése a vállalati szabályzatban foglaltak szerint,
  • A vevői reklamációk kezelése együttműködve az érintett társosztályokkal.

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek, követelmények

  • Minimum középiskolai végzettség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete és használata, erős Excel ismeret,
  • Határozott és magabiztos fellépés, megbízható személyiség,
  • Hatékony kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Precizitás, önállóság, csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Jövedéki termékek kereskedelmi szabályozásának ismerete,
  • EMCS rendszer ismerete,
  • SAP rendszer ismerete.

Amit a vállalat kínál:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Versenyképes bruttó alapbér,
  • 13. havi fizetés,
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • Kimagasló cafeteria: éves szinten bruttó 720.000 Ft,
  • Átlagkeresettel fizetett szabadság,
  • Munkatárs ajánlási és betanítási jutalom,
  • Törzsgárda program,
  • Ingyenes céges buszjáratok több településről vagy törvényi minimumot jelentősen meghaladó saját gépkocsival történő munkába járás támogatás,
  • Ingyenes jogsegély szolgálat,
  • Vállalati üdülő (Balaton),
  • Dolgozói életbiztosítás,
  • Üzemorvosi szolgálat,
  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezés,
  • Korszerű munkaruha, védőfelszerelés.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a megfogalmazott követelményeknek maradéktalanul megfelel a Jelentkezés gombra kattintva küldje el nekünk pályázatát.