Ugrás fel!

KARRIER

Kereskedelmi munkatárs és elemző
1,5 éves határozott idejű munkaszerződéssel

Vállalatunk termékpalettáját és méretét tekintve az európai gyártók élmezőnyébe tartozik, társaságunk az Európai Unió piacvezető izocukorgyártója. A több mint 100 éves Hungrana Kft., Európa legnagyobb kukorica-feldolgozó üzeme KERESKEDELMI MUNKATÁRS ÉS ELEMZŐT keres 1,5 éves határozott időre.

Ha szeretne része lenni egy olyan nemzetközi nagyvállalatnak, amely több mint 100 éve működik Magyarországon, innovatív szemléletű, egyben barátságos légkört és stabil munkahelyet biztosít, jelentkezzen hozzánk!

Csatlakozzon a Hungrana Kft. csapatához!

Munka jellege

Általános munkarend

Feladatok

  • Heti, havi, negyedéves és éves kereskedelmi riportok előállítása SAP és BW felhasználásával, határidők szoros betartásával, Társaságon belüli és külső (tulajdonosi/egyéb szervezeti, hivatali) felhasználási céllal,
  • Jutalék és bónuszkalkulációk, ‘reconciliation’ riportok elkészítése és az ehhez kapcsolódó szükséges kommunikáció és egyeztetés lebonyolítása,
  • Minden egyéb kereskedelmi vetületű riport elkészítése, amelyre felettesei megbízást adnak,
  • Közvetlen napi kapcsolattartás a tulajdonosi képviselőkkel, telefonon, e-mailen,
  • Részvétel a havi zárási folyamatokban a kapcsolódó kereskedelmi riportok és részfolyamatok véglegesítésével,
  • A cég marketing tevékenységének operatív támogatása,
  • Online és offline marketing feladatok menedzselése,
  • A Kereskedelmi termék menedzserek munkájának támogatása.

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek, követelmények

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Mimimum középfokú vagy főiskolai végzettség,
  • Magas szintű Excel és erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Jó elemző és logikai készség, nyitottság, jó kommunikációs készség,
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • Proaktív személyiség, jó probléma és feladatmegoldó képesség.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat vagy szakmai gyakorlat,
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • A pozíció betöltésére pályakezdők jelentkezéseit is várjuk,
  • A vállalat telephelyéhez való közeli (30 km) lakhely vagy költözési hajlandóság,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit a vállalat kínál:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, 1,5 éves határozott idejű munkaszerződés,
  • Versenyképes bruttó alapbér,
  • 13. havi fizetés,
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • Kimagasló cafeteria: éves szinten bruttó 720.000 Ft,
  • Átlagkeresettel fizetett szabadság,
  • Munkatárs ajánlási és betanítási jutalom,
  • Törzsgárda program,
  • Ingyenes céges buszjáratok több településről vagy törvényi minimumot jelentősen meghaladó saját gépkocsival történő munkába járás támogatás,
  • Ingyenes jogsegély szolgálat,
  • Vállalati üdülő (Balaton),
  • Dolgozói életbiztosítás,
  • Üzemorvosi szolgálat,
  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezés,
  • Korszerű munkaruha, védőfelszerelés.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a megfogalmazott követelményeknek maradéktalanul megfelel a Jelentkezés gombra kattintva küldje el nekünk pályázatát.