Ugrás fel!

KARRIER

Labor kisegítő

Határozott idejű munkalehetőség (könnyű fizikai munka) a Hungrana Kft.-nél.

Csatlakozzon a Hungrana Kft. csapatához!

Munka jellege

Megszakítás nélküli 8 órás 7+2 munkarend

Feladatok

  • Beérkező kukorica minták kezelése,
  • Minták minősítése,
  • Kukorica minta darálása, majd laboratóriumi mérése,
  • Adatrögzítés Excelben és SAP-ban.

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek, követelmények

  • Vállalat telephelyéhez közeli lakhely,
  • Minimum általános iskolai végzettség,
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása 7+ 2-es beosztással,
  • Megbízhatóság,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Munkakezdés: azonnal, határozott idejű munkaszerződés 2022. december 31-ig.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkaterületen vagy laborban szerzett tapasztalat.

Amit a vállalat kínál:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Székesfehérvár, Seregélyes, Dunaújváros, Perkáta, Nagylók, Hantos, Sárosd, Szabadegyháza, Pusztaszabolcs.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a megfogalmazott követelményeknek maradéktalanul megfelel a Jelentkezés gombra kattintva küldje el nekünk pályázatát.