Ugrás fel!

KARRIER

Laboráns
1 éves határozott idejű munkaszerződéssel

Vállalatunk termékpalettáját és méretét tekintve az európai gyártók élmezőnyébe tartozik, társaságunk az Európai Unió piacvezető izocukorgyártója. A több mint 100 éves Hungrana Kft., Európa legnagyobb kukorica-feldolgozó üzeme LABORÁNS munkatársat keres.

Ha szeretne része lenni egy olyan nemzetközi nagyvállalatnak, amely több mint 100 éve működik Magyarországon, innovatív szemléletű, egyben barátságos légkört és stabil munkahelyet biztosít, jelentkezzen hozzánk!

Csatlakozzon a Hungrana Kft. csapatához!

Munka jellege

Megszakítás nélküli 8 órás 7+2 munkarend

Feladatok

  • Gyártásközi mérések elvégzése,
  • A beérkezett termékek és alapanyagok ellenőrzése,
  • Késztermék vizsgálatok, mintavételezések rendjének ismerete,
  • Kapcsolódó dokumentáció ellátása,
  • Kiszállítások minősítése, minőségügyi bizonylat készítése.

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek, követelmények

  • Középfokú élelmiszeripari vagy vegyipari végzettség,
  • HACCP ISO rendszerek ismerete,
  • Műszeres és klasszikus analitika ismerete,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Excel, Word, MS Outlook) ,
  • Jó kommunikációs képesség és csapatmunka,
  • Önálló, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent

  • A vállalat telephelyéhez közeli (30-40 km) lakhely vagy költözési hajlandóság,
  • SAP QM ismeret,
  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Idegen nyelv ismerete (angol, német),
  • Hasonló munkaterületen vagy laborban szerzett tapasztalat.

Amit a vállalat kínál:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, 1 éves határozott idejű munkaszerződés,
  • Versenyképes bruttó alapbér,
  • Folyamatos munkarendben minden ledolgozott órára 55%-os műszakpótlék,
  • 13. havi fizetés,
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • Kimagasló cafeteria: éves szinten bruttó 720.000 Ft,
  • Átlagkeresettel fizetett szabadság,
  • Munkatárs ajánlási és betanítási jutalom,
  • Törzsgárda program,
  • Ingyenes céges buszjáratok több településről vagy törvényi minimumot jelentősen meghaladó saját gépkocsival történő munkába járás támogatás,
  • Ingyenes jogsegély szolgálat,
  • Vállalati üdülő (Balaton),
  • Dolgozói életbiztosítás,
  • Üzemorvosi szolgálat,
  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezés,
  • Korszerű munkaruha, védőfelszerelés.