Ugrás fel!

KARRIER

Mérlegkezelő

 Unod már az egyhangú munkát? Te is egy nyitott csapatban szeretnél dolgozni egy megbízható szabadegyházai vállalatnál?

Próbaidő utáni fizetésed mérlegkezelői munkakörben minimum havi br. 530.000 Ft!

Munka jellege

Megszakítás nélküli 8 órás 7+2 munkarend

Feladatok

  • Közúti és vasúti hídmérlegek kezelése,
  • Közúti és vasúti járművek mérlegelése,
  • Kukorica minősítése, automatikus (távvezérlésű) mintavevő kezelése,
  • Szállítmányozási dokumentációk kezelése,
  • Adatrögzítés vállalatirányítási rendszerben (SAP).

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek, követelmények

  • Középiskolai végzettség - érettségi,
  • Folyamatos megszakítás nélküli munkarend vállalása,
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Excel, Word, MS Outlook),
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Nagyfokú stressztűrő képesség.

Előnyt jelent

  •  A vállalat telephelyéhez közeli (30 – 40 km) lakhely vagy költözési hajlandóság,
  • SAP rendszer ismerete,
  • Idegen nyelv ismerete (német, angol),
  • Gabona minősítésben szerzett tapasztalat,
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat.

Amit a vállalat kínál:

  • Próbaidő utáni fizetésed mérlegkezelői munkakörben minimum havi bruttó 530.000 Ft. Ez az összeg tartalmazza az alapbért, a minden ledolgozott órára egységesen járó 55%-os műszakpótlékot, továbbá a 13. havi fizetés és cafeteria időarányos összegét.
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Folyamatos munkarendben minden ledolgozott órára 55%-os műszakpótlék,
  • 13. havi fizetés,
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • Kimagasló cafeteria: éves szinten bruttó 720.000 Ft,
  • Munkatárs ajánlási és betanítási jutalom,
  • Törzsgárda program,
  • Ingyenes céges buszjáratok több településről vagy törvényi minimumot jelentősen meghaladó saját gépkocsival történő munkába járás támogatás,
  • Ingyenes jogsegély szolgálat,
  • Vállalati üdülő (Balaton),
  • Dolgozói életbiztosítás,
  • Üzemorvosi szolgálat,
  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezés,
  • Korszerű munkaruha, védőfelszerelés.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a megfogalmazott követelményeknek maradéktalanul megfelel a Jelentkezés gombra kattintva küldje el nekünk pályázatát.