Ugrás fel!

KARRIER

Minőségirányítási junior szakértő

A TOP 500 legnagyobb árbevételű magyarországi vállalat sorrendjében az 51. helyen állunk, ezen belül vezetjük az élelmiszeripari szektor rangsorát. Sikereink mögött 110 év gyakorlata, 350 munkatársunk tapasztalata és elkötelezettsége, évente kb. 1 millió tonna kukorica feldolgozása áll. A folyamatos fejlődés nálunk nem szlogen, hanem a mindennapok része: beépítjük működésünkbe az Ipar 4.0 megoldásait, a digitalizációt, ezen belül kiemelten a SAP megoldásait.

Tevékenységünk során kiemelt szerepe van a minőségirányítási rendszernek: számos élelmiszerbiztonsági, takarmánybiztonsági, környezetvédelmi, munka- és egészségvédelmi, energiagazdálkodási szabvány előírásainak kell megfelelnünk. (ISO 9001; ISO 22000; ISO 14001;  ISO 45001; ISO 50001; BRC 8; EFISC-GTP; non-GMO, ISCC)

Szeretnél ezekkel részletesen megismerkedni? Akkor gyere és csatlakozz a Hungrana Kft. csapatához!

Munka jellege

Általános munkarend

Feladatok

  • Részt veszel a Társaság Integrált Irányítási Rendszerének működtetésében,
  • Megismered a Társaságnál működtetett szabványokat és támogatod a szakterületeket a szabvány-előírásoknak való megfelelésben, a tanúsítási folyamatokban, auditokban,
  • Támogatod a szakterületeket a működésre vonatkozó belső és külső szabályozó dokumentumoknak való megfelelésben, a belső szabályozó dokumentumok kialakításában, naprakészen tartásában és működtetésében,
  • Részt veszel a belső ellenőrzési folyamatok és akciók működtetésében,
  • Működteted az Integrált Irányítási Rendszer elektronikus adminisztrációs rendszerét,
  • Feladatod lesz a Non GMO-val kapcsolatos jogszabályok nyomon követése, auditok koordinálása,
  • Részt veszel a fenntarthatósági rendszerrel kapcsolatos feladatok ellátásában.

Szakmai kompetenciák:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség: Ipari rendszerfejlesztő mérnök  vagy minőségirányítási szakmérnök,
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás,
  • Magabiztos, erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office használat),
  • Rendszerszemlélet, jó kommunikációs képesség.

Előnyt jelent

  • Minőségirányítási területen szerzett tapasztalat,
  • Auditori tapasztalat.

Amit a vállalat kínál:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Versenyképes bruttó alapbér,
  • 13. havi fizetés,
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • Kimagasló cafeteria: éves szinten bruttó 720.000 Ft,
  • Munkatárs ajánlási és betanítási jutalom,
  • Törzsgárda program,
  • Ingyenes céges buszjáratok több településről vagy törvényi minimumot jelentősen meghaladó saját gépkocsival történő munkába járás támogatás,
  • Ingyenes jogsegély szolgálat,
  • Vállalati üdülő (Balaton),
  • Dolgozói életbiztosítás,
  • Üzemorvosi szolgálat,
  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezés,
  • Korszerű munkaruha, védőfelszerelés.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a megfogalmazott követelményeknek maradéktalanul megfelel a Jelentkezés gombra kattintva küldje el nekünk pályázatát.