Ugrás fel!

KARRIER

SAP szakértő

A Hungrana Kft. Európa legnagyobb kukorica feldolgozó társasága, több mint 100 milliárdos forgalmával Magyarország egyik vezető élelmiszeripari-mezőgazdasági feldolgozó cége, fő termékei fontos alapanyagként jelennek meg az élelmiszeriparban, vegyiparban, gyógyszeriparban és a papíriparban. A modern technológiájú és innovatív szemléletű társaságnál a digitalizáció áll a fejlesztések középpontjában, évek óta az SAP Hungary mintavállalataként működik, jelenleg már nincsen olyan területe, amely ne a legmodernebb SAP alkalmazásokat használná, vagy amelyen ne zajlana éppen azok bevezetése.  A Szabadegyházán elhelyezkedő nagyvállalat most az SAP 4 HANA integrált rendszer működtetésének és fejlesztésének fontos SAP szakértő munkatársát keresi.

Csatlakozzon a Hungrana Kft. csapatához!

Munka jellege

Általános munkarend

Feladatok

  • Az SAP szakértő a rendszer fejlesztésén dolgozó külső tanácsadókkal szorosan együttműködve az üzleti folyamatok specifikációjáért, az integrált vállalatirányítási rendszerbe illesztéséért és a business architecturáért lesz felelős.
  • Szakértőként elsősorban az EWM és a Transport Management modulokkal dolgozik sokat, de munkája során egyéb modulok fejlesztési projektjeiben is lesznek feladatai, így szélesebb körű szakmai tapasztalatokra tehet szert.

Szakmai kompetenciák:

  • A pozícióra szakirányú (IT, műszaki) felsőfokú végzettségű,
  • az SAP R3 rendszer fejlesztői, vagy üzleti oldali működtetésében, fejlesztésében legalább 2-3 éves szakmai tapasztalatot szerzett,
  • angolul kommunikációképes szakemberek jelentkezését várjuk.

Előnyt jelent

  • Élelmiszeriparban szerzett szakmai tapasztalat.

Amit a vállalat kínál:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Versenyképes bruttó alapbér,
  • 13. havi fizetés,
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • Kimagasló cafeteria: éves szinten bruttó 720.000 Ft,
  • Munkatárs ajánlási és betanítási jutalom,
  • Törzsgárda program,
  • Ingyenes céges buszjáratok több településről vagy törvényi minimumot jelentősen meghaladó saját gépkocsival történő munkába járás támogatás,
  • Ingyenes jogsegély szolgálat,
  • Vállalati üdülő (Balaton),
  • Dolgozói életbiztosítás,
  • Üzemorvosi szolgálat,
  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezés,
  • Korszerű munkaruha, védőfelszerelés.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a megfogalmazott követelményeknek maradéktalanul megfelel a Jelentkezés gombra kattintva küldje el nekünk pályázatát.