Ugrás fel!

KARRIER

Szakmai gyakornok

Vállalatunk termékpalettáját és méretét tekintve az európai gyártók élmezőnyébe tartozik, társaságunk az Európai Unió piacvezető izocukorgyártója. A több mint 100 éves Hungrana Kft., Európa legnagyobb kukorica-feldolgozó üzeme Szakmai gyakornokot keres.
Ha szeretne része lenni egy olyan nemzetközi nagyvállalatnak, amely több mint 100 éve működik Magyarországon, innovatív szemléletű, egyben barátságos légkört és stabil munkahelyet biztosít, jelentkezzen hozzánk!

Csatlakozzon a Hungrana Kft. csapatához!

Munka jellege

Legalább heti 3 nap 8 óra munka

Feladatok

  • Karbantartás 4.0 projekt támogatása,
  • SAP PM modulban adatok rögzítése,
  • Műszaki adatok gyűjtése, majd rögzítése.

Szakmai kompetenciák:

  • Műszaki vagy mérnöki szakon főiskolai vagy egyetemi hallgatói jogviszony,
  • Legalább heti 3 nap 8 óra munka vállalása,
  • szakmai gyakorlati szerződés vállalása 2022.02.28-ig,
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek (Windows, MS Office, Outlook),
  • Kiváló kommunikációs-és kapcsolatteremtő képesség,
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent

  • A vállalat telephelyéhez való közeli lakhely.

Amit a vállalat kínál:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, szakmai gyakorlati szerződés 2022.02.28-ig,
  • Szakmai gyakorlat díjazása,
  • Szakmai tapasztalat szerzésének lehetőségét multinacionális környezetben,
  • Ingyenes céges buszjáratok több településről: Székesfehérvár, Seregélyes, Dunaújváros, Perkáta, Nagylók, Hantos, Sárosd, Szabadegyháza.
  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezési lehetőség,
  • Korszerű munkaruha, védőfelszerelés.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a megfogalmazott követelményeknek maradéktalanul megfelel a Jelentkezés gombra kattintva küldje el nekünk pályázatát.