To Top

KARRIER

Gyártásfejlesztő mérnök
vegyipari gyártás

Vállalatunk termékpalettáját és méretét tekintve az európai gyártók élmezőnyébe tartozik, társaságunk az Európai Unió piacvezető izocukorgyártója. A több mint 100 éves Hungrana Kft., Európa legnagyobb kukorica-feldolgozó üzeme Gyártásfejlesztő mérnök munkatársat keres.Ha szeretne része lenni egy olyan nemzetközi nagyvállalatnak, amely több mint 100 éve működik Magyarországon, , egyben
Csatlakozzon a Hungrana Kft. csapatához!

Munka jellege

Általános munkarend

Feladatok

  • Termékek gyártásához kapcsolódó fejlesztések,
  • Beruházások során kidolgozza a lehetséges műszaki megoldások alternatíváit, meghatározza a szükséges gépek, berendezések, műszerek műszaki paramétereit, technológiai számításokat, folyamatábrákat készít.
  • Mindemellett folyamatos feladata lesz a termelés technológiai és minőségi paramétereinek folyamatos értékelése, fejlesztése, illetve mérnöki támogatást nyújt a műszaki problémák megoldásához.

Szakmai kompetenciák:

  • Vegyészmérnök, vagy biomérnök végzettség,
  • Vegyipari gyártási, technológiai folyamatokban szerzett tapasztalat,
  • Magas szintű számítógépes (Excel) ismeret,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Önálló munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Egyéb felsőfokú műszaki végzettség és vegyipari folyamatmodellező szoftverek ismerete.

Amit a vállalat kínál:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Versenyképes bruttó alapbér,
  • 13. havi fizetés,
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • Kimagasló cafeteria: éves szinten bruttó 720.000 Ft,
  • Munkatárs ajánlási és betanítási jutalom,
  • Törzsgárda program,
  • Ingyenes céges buszjáratok több településről vagy törvényi minimumot jelentősen meghaladó saját gépkocsival történő munkába járás támogatás,
  • Ingyenes jogsegély szolgálat,
  • Vállalati üdülő (Balaton),
  • Dolgozói életbiztosítás,
  • Üzemorvosi szolgálat,
  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezés,
  • Korszerű munkaruha, védőfelszerelés.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a megfogalmazott követelményeknek maradéktalanul megfelel a Jelentkezés gombra kattintva küldje el nekünk pályázatát.